למה גרמניה

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

גרמניה כאפיק השקעה

הכלכלה הגדולה והחזקה באירופה

כלכלת גרמניה הינה הכלכלה הגדולה והמשפיעה מבין מדינות אירופה והיא ממשיכה להוביל את היבשת, כאשר יציבותה וחוסנה אפשרו לה להיות בין המדינות הבודדות בעולם המחזיקות בדירוג אשראי מושלם.

חזרה לצמיחה

נתון הצמיחה הרבעוני הינו הגבוה ביותר בגרמניה מאז הרבעון הראשון של 2012. הצמיחה השנתית הסתכמה בשיעור של 0.8% בחציון הראשון של 2013, כאשר הגידול בצריכה הפרטית והציבורית בשילוב עם גידול בייצוא, היו בין הגורמים המרכזיים לשיעור הצמיחה החיובי.

פרסום נתוני הצמיחה מתווסף לאווירה החיובית בגרמניה לגבי העתיד הכלכלי. על פי ההערכות של הבנק המרכזי, בשנת 2013 הכלכלה תמשיך לצמוח הודות לגידול בביקוש המקומי ולגידול בייצוא, על רקע התאוששות הכלכלה הגלובלית. בנוסף, צופה ה”בונדסבנק” כי בשנת 2014 תחזור גרמניה לצמיחה גבוהה יותר, בשיעור של כ- 1.5%.

אבטלה נמוכה המעידה על חוסן כלכלי

שוק העבודה הגרמני מהווה סממן נוסף לחוסנה ויציבותה של הכלכלה. מספר הבלתי מועסקים הסתכם בחודש אוגוסט ב- 2.85 מיליון ושיעור האבטלה קטן ב- 0.1 נקודות האחוז לשיעור של 5.2%.

גרמניה מהווה אי של יציבות תעסוקתית בתוך גוש האירו. בעוד האבטלה בגוש האירו הינה בין הגבוהות ביותר מאז הקמת הגוש, ועומדת על 12% נכון לחודש אוגוסט, שיעור האבטלה בגרמניה הינו מהנמוכים ביותר בשני העשורים האחרונים. לשם השוואה, שיעור האבטלה בצרפת, הכלכלה השנייה בגודלה בגוש האירו, הסתכם ברבעון השני של השנה ב- 10.9%.

אינפלציה נמוכה מיעד הבנק המרכזי

האינפלציה בגרמניה נמוכה מהיעד של הבנק המרכזי, העומד על כ- 2%. היעדר לחצים אינפלציוניים מעודד כמובן את המשך המדיניות המוניטרית המקלה והריבית האפסית.

סיכום

כלכלת גרמניה חזרה למסלול צמיחה הצפויה להימשך גם בשנתיים הקרובות. התחזקות הביקוש המקומי בשילוב התאוששות הכלכלה הגלובלית יובילו את מגמת הצמיחה במדינה.

היתרונות ברכישת נדל״ן מסחרי

השקעות עם תשואה גבוהה

שוכרים עם דירוג גבוה

השקעות עם תשואה גבוהה

חוזי שכירות ארוכי טווח

השקעות עם תשואה גבוהה

מיקומים מרכזיים

השקעות עם תשואה גבוהה

תשואה אטרקטיבית

השקעות עם תשואה גבוהה

מינימום השקעה 250,000 ש״ח

דירות בברלין

ליווי משפטי בארץ ובגרמניה ללא תשלום

נגישות
× נשמח לעזור

לפניה למנהל האישי שלך, , מלא את הטופס ולחץ "שליחה"