MHR-1 חוות דעת

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

MHR-1 חוות דעת - ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו

בין אם אלה הריביות הנמוכות, התנודתיות בשוק ההון, האפקטים המצננים על משקיעי הנדל”ן בישראל או פשוט “תקרת הזכוכית” של ההון העצמי, יותר ויותר ישראלים נחשפים ליתרונות הגלומים בהשקעה בנדל”ן בחו”ל. כך גם אנחנו, לאחר שאספנו בחברת MHR1 חוות דעת רבות, כמותיות ואיכותיות, לגבי יעדים מומלצים להשקעה בחו”ל, והחלטנו לעסוק בנכסים מסחריים במערב גרמניה.

הנהירה הישראלית להשקעות נדל”ן בחו”ל היא אפוא עובדה מוגמרת. על פי נתונים שנמסרו רק לפני מספר שנים על ידי בנק ישראל, השקעות ישראליות ישירות במקרקעין ונדל”ן בחו”ל נמצאות במגמת נסיקה. אם בשנת 2007 עמד נתח ההשקעות בחו”ל על כ-11 מיליון דולרים בלבד, עשור לאחר מכן נרשמו השקעות בסך כולל של יותר מ-900 מיליון דולרים [1].

במאמר מוסגר נציין כי התמונה העדכנית היא אף דרמטית יותר, שכן נתוני בנק ישראל הינם חסרים וחלקיים. בין השאר בשל העדר מידע אודות עסקאות מקרקעין ונדל”ן שבוצעו על ידי בנקים בחו”ל.

בחירת חברה מלווה למשקיע

כשם שצומחת בקרב המשקיעים הישראלים התעניינות באופציה של השקעה בנדל”ן בחו”ל, כך ניתן לראות עלייה במספר החברות העוסקות בענף. ביניהן חברות ישראליות ובינלאומיות המציעות למשקיעים ליווי בתהליך הרכישה וניהולה. הן ביצירת “קבוצות רוכשים” המגבשות כוח קנייה גדול לטובת רכישות משמעותיות, והן בליווי מקצועי, משפטי, תכנוני, ניהולי וביצועי.

היות שהכלל המרכזי בנדל”ן הוא “מיקום, מיקום, מיקום”, כך גם החברות המלוות מניחות יהבן על מיקוד, ופועלות באזורים גיאוגרפיים ספציפיים.

משקיע המעוניין בחברה שתלווה אותו צריך לנווט בין ההצעות, כאשר אחד הפרמטרים הטובים ביותר בנתיב הנ”ל הוא הביקורות על החברות השונות. בחברת MHR1, המציעה אפיק של השקעה בנדל”ן מסחרי בגרמניה, אנו מודעים היטב לסוגיה זו. על כן, אנו גאים בכך שיש לחברת MHR1 חוות דעת חיוביות רבות, וששיעור המשקיעים החוזרים של החברה עומד על למעלה מ-80%.

זאת ועוד, המשקיעים הבוחרים בנו יכולים להפיק ערך רב מכך שהם מקבלים בחברת MHR1 חוות דעת ממקור ראשון. החברה מושקעת בעצמה בפרויקטים ומעורבת במיזמים המסחריים. מדובר בעדות יוצאת דופן המהווה עבור לקוחותינו רשת ביטחון כלכלית יציבה.

MHR1 – חוות דעת חיוביות ו-80% משקיעים חוזרים

חברתנו מבינה היטב את הניואנסים המובילים את המשקיע הישראלי הפוטנציאלי לבחור בהשקעה בנדל”ן בחו”ל. ברור לנו כי רבים מהמשקיעים בוטחים בנו עם מיטב חסכונותיהם (לצד, כמובן, משקיעים מנוסים ואמידים), ועל כן אימצנו מדיניות מחמירה בבחירת נכסים ומהלכים פיננסיים. כל פרויקט נסרק במסרקות ברזל על ידי צוות אנליסטים מומחה, הבוחן את כדאיותו הכלכלית לפרטי פרטים, תוך הישענות על מחקרים כמותיים ואיכותניים כאחד.

עצם הבחירה לעסוק בנדל”ן מסחרי בגרמניה, ולא (למשל) בהשקעה בנדל”ן למגורים, מאפשרת לנו לייצר תמהיל מדויק של יציבות, שמרנות ותשואה גבוהה אך סולידית. אם תרצו, היאחזות בהשקעות שאינן ספקולטיביות, הממקסמות את מלוא היתרונות המקופלים בהשקעה בנדל”ן בגרמניה בכלל, ובנדל”ן מסחרי במערב גרמניה בפרט, היא הנותנת.

היא זו אשר הופכת את המשקיעים (ופירות השקעתם) לכרטיס הביקור החשוב ביותר של החברה. כפועל יוצא מכך, מייצרת לחברת MHR1 חוות דעת חיוביות המגדירות אותה בראש וראשונה כחברה כאמינה, שקופה ומקצועית.

דוגמאות לחוות דעת שקיבלנו ב MHR1 לאחרונה מלקוחות שלנו:

  • "הייתי רוצה להודות לכל הצוות היקר שלנו, אשר עובד לשרותנו ונותן לנו מענה מיידי ברור ושקוף לגבי כל מה שקורה עם העניינים המשותפם שלנו"

     נרקיס. מ

  • "מציין לטובה וברכה את השיתוף המלא והעדכון במצב המשתנה, באופן רציף, מסודר ושקוף. ראוי להערכה, ונותן לי כמשקיע תחושת טובה וביטחון"

      ארנון כ"ץ