השקעות בגרמניה

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

השקעות נכסים בגרמניה

גרמניה היא אחת המדינות הכי יציבות מבחינה כלכלית בגוש האירופי, מה שהפך אותה למעצמה של השקעות נכסים בגרמניה. מגיעים אליה משקיעים מכל העולם וגם מישראל, דרך חברות שהמיומנות שלהן היא שוק הנדל”ן בגרמניה למגורים או לתעשייה.

בשנים האחרונות ישראלים רבים מוצאים כי השקעות נכסים בגרמניה, נכונות ומצדיקות את המאמץ. התשואות מניבות ומחיריהם של הנכסים במגמת עלייה מתמדת. ברלין למשל היא עיר מומלצת להשקעה ומחירי הדירות שם רק עולים כל הזמן. שוק הנדל”ן בברלין מתפתח וגואה בגלל העובדה שרבים מהגרמנים מעדיפים לא לרכוש דירות אלא לשכור, ולכן כאשר אתה משקיע ברכישת דירה בטוח תמצא שוכרים שיקפצו עליה, במיוחד בברלין. הביקוש והתחרות הזו מובילים לעליית מחירים.

ההגירה מעלה את המחיר

הביקוש לדירות שכורות בברלין עולה כל הזמן, לא רק מצד גרמנים שמעדיפים לשכור דירה ולא לרכוש, אלא גם מצד המוני המהגרים שמגיעים אליה מכל העולם. ברלין נחשבת כעיר מאוד אטרקטיבית לצעירים, חדורת טרנדים וחידושים ומהווה את הנוף המושלם לאנשים שרוצים לחיות טוב בעיר מתקדמת, עם אמנות, מקומות בילוי, היסטוריה ותרבות. זו הסיבה שרבים גודשים אותה, גרים בדירות שכורות והמחיר שלהן רק עולה ועולה כל הזמן.

אין ספק כי ברלין היא אפיק השקעה מעולה עם תשואה לטווח ארוך. מה שבטוח, התשואה שתקבלו מנכס בברלין תהיה יותר גבוהה מנכס אחר למגורים שתרכשו בישראל (לא בתל אביב).  ביחס להשקעה זה יהיה נכס מניב עם תשואה משתלמת ולכן כל המשקיעים עושים השקעות נכסים בגרמניה.

מה המיסוי שלכם?

אומנם השקעות נדלן נכסים בגרמניה מושכות גם משקיעים רבים מישראל, אבל כדאי לבחון עוד כמה היבטים לפני שנכנסים לזה. ישנם מיסים שצריך לשלם על ההשקעה כמו למשל דמי תיווך או עלויות של עורך דין מקומי. מלבד זאת, לא קונים נכסים על הנייר, רצוי מאוד לבקר במקום לפני שחותמים על חוזה. ישנם הרבה אנשים שחשבו שהם יכולים לרכוש נכסים בגרמניה און ליין, ולא היה להם את הניסיון וגם לא את כל הידע הדרוש כדי להרוויח בעסקה הזו. לכל שוק נדל”ן יש את המאפיינים שלו וגם לגרמניה. בכל עיר גם יש סביבה אחרת הראויה להיבחן כאשר רוצים לבצע בה עסקת נדל”ן.

ההמלצה הגורפת שלנו היא- לא לבצע השקעות נכסים בגרמניה לבד אלא רק דרך חברות המכירות את השוק, מבינות את הקשיים שבדרך ויודעות להתמודד עמם, מבינות את כל נושא המיסוי ויש להם גם נכסים מעניינים עבורכם. השקעות נכסים בגרמניה זה MHR 1.

למידע נוסף בנושאי:
השקעות באירופה >
השקעות בלונדון >
השקעות בספרד >

אולי יעניין אותך גם:

השקעות נדלן בחול

השקעות נדל”ן בחו”ל

השקעות נדל”ן בחו”ל לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים או חייגו: 077-7296166 השקעות נדל”ן בחו”ל אם יש לכם סכומי כסף עודפים שהייתם רוצים להשקיע ואין לכם

קרא עוד »
השקעות נדלן בגרמניה

השקעות נדלן בגרמניה

השקעות נדלן בגרמניה לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים או חייגו: 077-7296166 השקעות נדלן בגרמניה רוצים להשקיע את הכסף שלכם ולהשיג תשואה נאה? הדרך הנכונה לעשות

קרא עוד »
נגישות
× נשמח לעזור

לפניה למנהל האישי שלך, , מלא את הטופס ולחץ "שליחה"